Uzavírky 2020

Výpis aktuálních uzavírek pro rok 2020. Řadí se od nejnovější.
 

Od 10. září od 12:00 do 12. září do 22:00 bude úplně uzavřena silnice v ulicích Skalní a Pomezní v židovské čtvrti. Po dobu natáčení záběru budou dle potřeby, vždy na maximálně 5 minut uzavřeny také ulice Blahoslavova, Stinná, L. Pokorného a V Mezírce. Důvodem těchto omezení je natáčení filmu Slovo režisérky a scénáristky Beaty Parkanové.

V termínu od 31. srpna do 9. září bude uzavřen úsek silnice v ulici Pod Nivou, z důvodu pokládky kabelu nízkého napětí a výkopových prací. Uzavřený úsek bude možné objet ulicemi Horní a Hanělova.

Vlastník silnice, tedy Kraj Vysočina, bude v termínu od 2. září do 2. října letošního roku rekonstruovat silnici II/360 v ulici Spojovací. Tato ulice bude po celou dobu úplně uzavřena. V souvislosti s rekonstrukcí bude od 2. do 11. září částečně uzavřena křižovatka ulic Spojovací a Znojemská.

V termínu od 15. července do 18. srpna bude z důvodu realizace stavebních prací při výměně balkonů v bytovém domě Kubišova 1170/5 uzavřen chodník a parkovací stání. Práce budou probíhat jen v pracovní dny, vždy od 7 do 17 hodin.

V termínu od 13. července do 7. srpna letošního roku bude probíhat rekonstrukce teplovodu na mostě v ulici Modřínová. V tomto termínu bude na mostě uzavřen chodník pro pěší. V souvislosti s těmito pracemi bude od 18. července od 6:00 do 19. července do 18:00 uzavřen úsek ulice Rafaelova, od křižovatky s ulicí Brněnská po křižovatku s ulicí...

V termínu od 29. června do 30. září bude z důvodu rekonstrukce plynu uzavřen chodník v délce 360 metrů.

Mezi 26. červnem a 18. prosincem bude na 20 dnů z uvedeného termínu úplně uzavřen úsek silnice na Vaňkově náměstí, z důvodu rekonstrukce domu.

Od 27. června do 20. listopadu letošního roku budou v centru města probíhat práce na obnově sítí vysokého a nízkého napětí, související s revitalizací Karlova náměstí v Třebíči.