Aktuální uzavírky 2024

V sobotu 11. května bude od 13:00 do 17:00 úplně uzavřeno Karlovo náměstí. Důvodem uzavírky je akce Sobota v pohybu, spojená s běžeckými závody v centru města.

Od 6. května probíhá plošná oprava silnice v ulicích J. Suka a Jindřichova. Frézování staré vozovky a přípravné práce v podobě úpravy kanálů na dešťovou vodu a obrubníků probíhají za provozu s omezením. Od pátku 17. května do neděle 19. května budou dělníci pokládat nový asfalt, za plné uzavírky.

Vodárenská akciová společnost informuje o havárii na křížení několika vodovodních řádů, a s tím spojené uzavírce v ulici Bartošova. Na odstranění havárie bude pracovat nejpozději do 30. června letošního roku. Uzavřený úsek mohou řidiči objíždět ulicemi Mezníkova, U Studánky a Velkomeziříčská.

Odbor dopravy a komunálních služeb Městského úřadu v Třebíči informuje o následných dopravních omezeních v ulici Hrotovická – Průmyslová Zóna.

Od 1. dubna do 30. září letošního roku bude úplná uzavírka komunikace v ulici Tylovo nábřeží, z důvodu výkopových prací při rekonstrukce kanalizace. Příjezd k domům a přístup ke garážím bude umožněn.

Od 4. dubna do 10. května letošního roku bude z důvodu provádění výkopových prací při rozšíření sítě kabelů nízkého napětí uzavřen chodník a při překopech silnice bude také částečně omezen provoz, průjezd o šířce min. 2,75 m bude zachován.

Od 8. dubna do 31. srpna letošního roku bude uzavřena komunikace a chodník na Václavském náměstí v Třebíči. Důvodem uzavírky je kompletní rekonstrukce náměstí. Objížďka uzavřeného úseku povede ulicemi Demlova, Kubešova a Bezručova.

Od 15. března do konce října letošního roku bude probíhat oprava mostu v ulici M. Majerové, přes Týnské údolí. Součástí stavby bude kromě opravy železobetonových opěr, nosníků, mostních říms a zábradlí také výměna veškerých vozovkových vrstev na mostě samotném i před a za mostem, oprava přilehlých chodníků a nové veřejné osvětlení.