Uzavírky Ruská, Arbesova, Hladíkova, Jiráskova, Pod Vodojemem

02.07.2020

V ulicích Ruská, Arbesova, Hladíkova, Jiráskova a Pod Vodojemem budou v termínu od 7. července do 31. října probíhat výkopové a stavební práce při rekonstrukci plynu. Práce budou probíhat vždy od pondělí do pátku, od 7:00 do 18:00.

Po celou dobu, tedy od 7. 7. do 31. 10. bude uzavřen chodník v ulicích Jiráskova a Ruská. Maximálně 5 dní z termínu 7. - 18. července bude úplně uzavřena křižovatka ulic Arbesova a Ruská. Objížďka povede ulicemi Ruská, Hladíkova, Štefánikova a Arbesova.

Maximálně 3 dny z termínu 13. - 26. července bude uzavřena křižovatka ulic Hladíkova a Ruská. Objížďka povede ulicemi Ruská, Jiráskova, Schöllhornova a Hladíkova.

Maximálně 3 dny z termínu 13. - 26. července bude uzavřena část silnice v ulici Ruská, objížďka povede ulicemi Jiráskova, Schöllhornova a Hladíkova.

Tři dny z termínu 30. července až 7. srpna bude uzavřena křižovatka ulic Ruská a Jiráskova, objíždět se bude ulicemi Jiráskova, Schöllhornova, Hladíkova a Ruská.

27. - 29. července bude uzavřena část Ruské ulice, objíždět se bude ulicemi Ruská, Dreuschuchova, Štefánikova a Jiráskova.

Od 3. srpna do 8. září bude úplná uzavírka části silnice v Jiráskově ulici, objíždět se bude Ruskou a Dreuschuchovou.

Od 15. září do 31. října bude úplně uzavřena část ulice Pod Vodojemem.