Uzavírky 2020

Výpis aktuálních uzavírek pro rok 2020. Řadí se od nejnovější.
 

V termínu od 22. do 26. června 2020 bude v obci Račerovice úplná uzavírka silnice č. II/351, z důvodu opravy jejího povrchu.

V Soukenické ulici budou probíhat výkopové práce při umístění optické přípojky na propojení kamerových bodů od 15. června do 5. července. Omezení budou na chodníku i silnici, průchod i průjezd bude zachován.

V Jungmannově ulici bude od 15. června do 3. července dopravní omezení, kvůli opravám plynovodu. Práce budou probíhat vždy na jedné polovině vozovky, místo bude s omezením průjezdné.

V ulici Polanka budou probíhat výkopové práce z důvodu pokládky teplovodní přípojky od 15. června do 7. července letošního roku. Úsek ulice bude úplně uzavřen, objížďka povede ulicemi Nad Lesem, Sucheniova a V. Nezvala.

V ulici Přerovského bude probíhat oprava kanalizace a překládka sítí a s tím spojené výkopové práce. V první etapě bude od 15. června do 2. července ulice úplně uzavřena. Další etapy budou v lokalitě navazovat.

V termínu od 5. do 13. června bude dopravní omezení v Samešově ulici. Budou zde probíhat stavební práce na opravě povrchu silnice. Od 12. června od 0:00 hodin do 13. června do 20:00 hodin bude v ulici úplná uzavírka a bude probíhat finální pokládka povrchu. Po tuto dobu povede objížďka ulicemi Velkomeziříčská, Míčová a Rafaelova.

Od 3. června do 6. listopadu bude probíhat rozšíření parkoviště a rekonstrukce silnice Za Poliklinikou. Úplnou uzavírku úseku budou řidiči objíždět ulicemi Vltavínská, Družstevní, Znojemská a novou komunikací Na Hvězdě, která je aktuálně v režimu předčasného užívání.

V ulici Znojemské bude probíhat revitalizace bytového domu č. p. 986-987 od 1. do 30. června. Silnice před domy bude uzavřena, objíždět se bude ulicemi Demlova, Znojemská a Družstevní.

Z důvodu výkopových a stavebních prací při pokládce plynovodní přípojky bude v termínu od 25. května do 31. srpna letošního roku dopravní omezení v ulicích Hrotovické a Okrajové. Objížďka povede Sedlákovou ulicí. Bude uzavřen chodník podél bloku v ulicích Kosmákově a Hrotovické. Při provádění výkopů k nemovitostem bude na chodníku přemostění....

V termínu od 23. do 30. května bude v ulici Velkomeziříčské dopravní omezení, bude zde probíhat frézování vozovky. Práce budou probíhat za obousměrného provozu, jeden jízdní pruh, široký nejméně 2,75 metru zůstane volný.