Uzavírky 2020

Výpis aktuálních uzavírek pro rok 2020. Řadí se od nejnovější.
 

V termínu od 16. března do 7. května bude probíhat výstavba chodníku v ulici Velkomeziříčská. Jeden jízdní pruh bude uzavřen, doprava směrem nahoru bude jedním jízdním pruhem umožněna. Objížďka pro směr dolů povede ulicemi Velkomeziříčská, Modřínová, Samešova, Rafaelova a Brněnská.

Z důvodu zajištění bezpečnosti v době stání pracovních vozidel při realizaci akce Stavební úpravy rodinného domu bude až do 31. května 2020 uzavřena silnice na Vaňkově náměstí. Uzavírka bude probíhat vždy jen po dobu stání pracovních vozidel. Svoz komunálního odpadu bude zajištěn dle harmonogramu v dané lokalitě.

V termínu od 2. března do 31. května 2020 bude z důvodu zajištění bezpečnosti po dobu realizace prací - přístavbě lodžií v bytovém domě č.p. 479/16 uzavřeno 7 parkovacích stání. Svoz komunálního odpadu bude zajištěn dle harmonogramu v dané lokalitě.

Odbor dopravy a komunálních služeb informuje, že v termínu od úterý 25. února od 7 hodin do neděle 15. března do 20 hodin budou uzavřena parkovací stání v ulici Alšova, z důvodu bourání bytového domu.

Od pondělí 17. února bude probíhat rekonstrukce výpravní budovy na vlakovém nádraží v Třebíči. Rekonstrukci bude provádět vlastník budovy, státní organizace Správa železnic. Po dokončení prací budou cestující využívat rozšířené, moderní zázemí výpravní haly, modernizace se dočkají také toalety a zázemí pro zaměstnance.

Odbor dopravy a komunálních služeb informuje, že z důvodu pokládky kabelů elektrického vedení bude v Poušově úplná uzavírka účelové komunikace, ve dvou etapách.