Železniční most se na Znojemskou vrátí ve dvou etapách

18.10.2016 10:25

Na konci srpna byl v rámci revitalizace trati Okříšky - Zastávka u Brna demontován železniční most na ulici Znojemská. Dráhy budou nyní montovat na stejné místo nový most a na dva víkendy uzavřou úsek silnice na ulici Znojemská od křižovatky se silnicí Janouškova, Nádražní po křižovatku se silnicí Sušilova, Riegrova, v délce zhruba 200 metrů.

První etapa, při které proběhne vložení mostu, bude v termínu od soboty 29. října od 7 hodin do neděle 30. října do 19 hodin. Druhá etapa - vložení dalších částí konstrukce mostu, bude od soboty 19. listopadu od 7 hodin do neděle 20. listopadu do 19 hodin.

Objízdná trasa po dobu uzavírky bude vedena ulicemi Bráfova, Hrotovická, Kosmákova a Březinova. Délka objízdné trasy je zhruba 2 kilometry.

Kromě dvou popsaných etap bude nadále platit částečná uzavírka s možností průjezdu pouze ve směru do centra, a to do 30. listopadu.

Změny v MAD při uzavírkách

Trasa linky č. 1 Karlovo náměstí - Poliklinika bude odkloněna z ulice Nádražní na ulice Janouškova, Svatopluka Čecha, Křížkovského, Znojemská a dále vedena v původní trase.

Trasa linky č. 1 Poliklinika - Karlovo náměstí bude odkloněna z ulice Znojemská na ulice Březinova, Kosmákova, Hrotovická, Bráfova třída, Nádražní a dále v původní trase.

Zpět

Kontakt

Chybí vám zde nějaká informace? Dejte nám o tom vědět:

telefon: 568 896 170

Fotografie použita dle Creative Commons Infomastern  © 2019 Všechna práva vyhrazena.

Uzavírky Třebíč 2019