Stát opravuje mostek v Ptáčovském žlebu

31.07.2017 14:27

Odbor dopravy a komunálních služeb informuje, že v polovině prázdnin nastanou pro řidiče i chodce v Třebíči další dopravní omezení.

  • Stát opraví mostek v Ptáčovském žlebu

Až do konce října bude trvat částečná uzavírka mostku na Brněnské ulici u čerpací stanice MOL, který bude opravovat Ředitelství silnic a dálnic. Podle informací dotčeného silničního správního úřadu, kterým je Kraj Vysočina, bude do 14. srpna z důvodu přípravných prací v místě zaveden kyvadlový provoz, s případným usměrňováním dopravy od pověřeného pracovníka. Od 14. srpna začnou hlavní stavební práce a doprava zde bude řízena semafory.

  • Kvůli rekonstrukci střechy bude uzavřen chodník

Až do 11. srpna bude trvat uzavírka chodníku a dopravní omezení v Nerudově ulici, před domem č. 353/2. Důvodem je umístění skládky stavebního materiálu při rekonstrukci střechy rodinného domu.

  • Oprava bytového domu

V ulici Generála Svobody bude před domy č. 613 – 614 od 7. srpna do 30. září úplná uzavírka chodníku a parkovacích stání. Parkovací stání budou uzavřena postupně a jejich uzavření bude rozděleno na dvě etapy, podle průběhu realizovaných prací.

  • Na výjezdu od Kauflandu se bude opravovat plynovod

Po dobu tří dnů, od 28. do 30. srpna, budou probíhat výkopové práce při opravě plynovodu na ulici Brněnská, na příjezdové cestě ke Kauflandu.

Zpět

Kontakt

Chybí vám zde nějaká informace? Dejte nám o tom vědět:

telefon: 568 896 170

Fotografie použita dle Creative Commons Infomastern  © 2019 Všechna práva vyhrazena.

Uzavírky Třebíč 2019