Revitalizace ulice a oprava přejezdu omezí dopravu

28.06.2017 12:40

Dopravní omezení čeká řidiče od začátku července na ulicích Čeloudova a Hartmannova a také na vlakovém přejezdu u obce Vladislav, kde bude společnost Strabag rail opravovat přejezd.

Revitalizace ulic Čeloudova a Hartmannnova

Od pondělí 3. července dojde k úplnému uzavření ulice Čeloudova před č. p. 1108 - 1104, zde bude probíhat první etapa stavebních prací na regeneraci sídliště. Omezení potrvá do 1. září. Následně začne úplná uzavírka ulic Kubišova před č. p. 1230 a Hartmannova před č. p. 1124 – 1130. Druhá etapa regenerace potrvá do 30. listopadu. Přístup do bytových domů bude po celou dobu revitalizace umožněn.

Oprava přejezdu u Vladislavi

Další omezení čeká řidiče na silnici I/23 směrem na Vladislav. Zde bude společnost Strabag rail opravovat železniční přejezd. Práce na přejezdu si vyžádají úplnou uzavírku. Termín opravy je naplánován od středy 5. do neděle 9. července. Navržená objízdná trasa pro automobily do 7,5t je přes obec Hostákov. Pro nákladní automobily nad 7,5t je objízdná trasa navržena po ulici Sportovní směrem na Hrotovice a následně přes obec Číměř.

Dopravní omezení a uzavírka chodníku na Podklášteří

Dále upozorňujeme na dopravní omezení a úplnou uzavírku chodníků na ulicích 9. května, Hanělova a U Barborky. V místě budou probíhat výkopové práce spojené s pokládkou inženýrských sítí. Termín prací je naplánován do 28. srpna.

Výstavba lodžií omezí parkování

S dalším omezením musí řidiči počítat na ulici Gen. Svobody z důvodu umístění pracovního vozidla při výstavbě lodžií u bytového domu č. p. 636/19. Úplná uzavírka parkovacích stání potrvá od pondělí 3. července a skončí 10. září.

 

Zpět

Kontakt

Chybí vám zde nějaká informace? Dejte nám o tom vědět:

telefon: 568 896 170

Fotografie použita dle Creative Commons Infomastern  © 2019 Všechna práva vyhrazena.

Uzavírky Třebíč 2019