Ve městě budou další dopravní omezení

25.07.2016 10:07

Omezení v Koželužské ulici

Zhruba v polovině července začal investor - Kraj Vysočina - s rozsáhlou opravou silnice v ulici Koželužská. Práce jsou rozděleny do dvou etap, o kterých Odbor dopravy a komunálních služeb již informoval. Nyní došlo k mírným úpravám.

V první etapě, která bude trvat do 28. srpna, bude na dvou úsecích od ulice Dr. Ant. Hobzy po Janův mlýn vyfrézován povrch silnice a položen nový. Po tuto dobu bude v prvním úseku částečná uzavírka silnice, s kyvadlovým provozem. O víkendu 20. a 21. srpna (při nepřízni počasí v náhradním termínu 27. a 28. srpna) čeká řidiče v tomto úseku úplná uzavírka. Ve druhém úseku (od km 0,385 po km 0,862 Janův mlýn) bude po celou dobu provádění prací úplná uzavírka.

Druhá etapa prací začne 29. srpna a potrvá do konce října. Ve dvou úsecích od sjezdu na ulici T. Bati po křižovatku s ulicí Řípovskou a od křižovatky s ulicí Okružní po konec města bude ve dnech 29. srpna až 1. září při frézování povrchu úplná uzavírka. Mezi 2. 9. a 24. 9. zde bude částečná uzavírka s kyvadlovým provozem. Úseky budou úplně uzavřeny zase od 25. do 29. září, z důvodu pokládky povrchu a od konce září do konce října budou probíhat dokončovací práce s kyvadlovým provozem.

Oprava opěrné zdi v Libušině údolí

Ve stejném termínu při opravě silnice přistoupil Kraj Vysočina také k opravě opěrné zdi při silnici v Libušině údolí a to v úseku od křižovatky s ulicí Na Potoce směrem do Boroviny o celkové délce zhruba 210 metrů. V tomto úseku bude po celou dobu (25. července až 30. října) úplná uzavírka.

Objízdná trasa pro auta je přes Červenou hospodu a Stařeč. Autobusy budou jezdit ulicemi Okružní, Fibichova, Řípovská, Spojenců a Revoluční. Průjezd bude umožněn pouze vozidlům integrovaného záchranného systému.

Vzhledem k  více etapám a rozsahu stavby doporučujeme řidičům, aby sledovali aktuální dopravní značení.

 V židovské čtvrti omezí dopravu kontejner

V termínu od 26. července do 31. srpna, bude v ulici Leopolda Pokorného před Kavárnou Vrátka, umístěn kontejner pro odvoz suti. Bude zde částečné dopravní omezení v rozsahu zhruba 9 m2. Průjezd jedním jízdním pruhem i vstupy do přilehlých objektů zůstanou zachovány.

Při hokeji bude uzavřená ulice

V pátek 29. července bude z důvodu zajištění bezpečnosti při hokejovém utkání uzavřen úsek ulice Kateřiny z Valdštejna. Čas uzavírky je od 16.30 do 20.30.

Zpět

Kontakt

Chybí vám zde nějaká informace? Dejte nám o tom vědět:

telefon: 568 896 170

Fotografie použita dle Creative Commons Infomastern  © 2019 Všechna práva vyhrazena.

Uzavírky Třebíč 2019