Od začátku dubna čeká řidiče i chodce řada omezení

28.03.2017 13:17

Odbor dopravy a komunálních služeb Městského úřadu v Třebíči informuje, že od 1. dubna dojde v Třebíči k řadě menších omezení pro chodce i řidiče. Uzavřena budou parkovací stání i chodníky.

Omezené parkování na ulici Obránců míru

Kvůli umístění stavebních vozidel při výstavbě lodžií bude v ulici Obránců míru před domem č. p. 489 omezeno parkování a to ve dvou etapách. Od 1. do 25. dubna bude uzavřeno 11 parkovacích stání a od 26. dubna do 7. června bude uzavřeno 5 parkovacích stání.

Úplná uzavírka chodníků ve dvou etapách

Výkopové práce při realizaci plynovodní přípojky omezí chodce na ulicích Aug. Kratochvíla, Maxima Gorkého a Školní od 1. do 30. dubna s tím, že na ulici Školní bude maximální doba realizace pouze 3 dny a termín dokončení úpravy povrchů je do 15. května. Ve druhé etapě od 1. do 31. května budou výkopové práce v chodníku probíhat v ulici Myslbekova, konečné úpravy povrchů budou hotové do 15. června. Tady bude kromě uzavírky chodníku také dopravní omezení pro řidiče.

Rekonstrukce plynovodu omezí chodce

Od 3. dubna do 17. května budou probíhat výkopové práce v chodnících na ulicích Mikuláškova, Velkomeziříčská a Moskevská. Konečné úpravy povrchu po rekonstrukci plynovodu budou hotové do 30. května.

Zpět

Kontakt

Chybí vám zde nějaká informace? Dejte nám o tom vědět:

telefon: 568 896 170

Fotografie použita dle Creative Commons Infomastern  © 2019 Všechna práva vyhrazena.

Uzavírky Třebíč 2019