O víkendu vyroste v Třebíči malý kruhový objezd

23.08.2016 13:23

Odbor dopravy a komunálníchslužeb informuje, že od soboty 27. srpna od 7 hodin do neděle 28. srpna do 20hodin bude probíhat montáž provizorního kruhového objezdu a úprava dopravního značení na silnici v křižovatce ulic Hrotovická a Kosmákova.

"K této úpravě přistupujeme proto, že v dopravních špičkách tady dochází ke zdržování výjezdu autobusů městské autobusové dopravy z Kosmákovy ulice. Očekáváme, že kruhový objezd zde zajistí plynulejší provoz," popsal důvody změny křižovatky místostarosta Vladimír Malý.

Po dobu prací bude úplně uzavřena silnice v úseku od křižovatky ulic Hrotovická - Kosmákova po křižovatku ulic Hrotovická - Sportovní. Řidiči osobních auto budou uzavírku objíždět ulicemi Spojovací, Znojemská a Nádražní. Oficiální objížďka pro auta s výškou nad 3 metry povede přes Číměř a Vladislav.

Cena provizorního kruhového objezdu se pohybuje kolem 150 tisíc korun. Z bezpečnostních důvodů musí být použity certifikované výrobky, schválené Policií ČR. Nejdražšími položkami jsou plastové červeno-bílé obrubníky.


Zpět

Kontakt

Chybí vám zde nějaká informace? Dejte nám o tom vědět:

telefon: 568 896 170

Fotografie použita dle Creative Commons Infomastern  © 2019 Všechna práva vyhrazena.

Uzavírky Třebíč 2019