Na Znojemské ulici se bude opravovat silnice

23.03.2017 13:13

Odbor dopravy a komunálních služeb Městského úřadu v Třebíči informuje, že z důvodu souvislé opravy silnice čekají na řidiče ve Znojemské ulici koncem dubna dopravní omezení i úplná uzavírka.

V první etapě, která bude probíhat v termínu od 18. do 19. dubna bude částečně uzavřena silnice II/360 od křižovatky se silnicí III/36075 po kruhový objezd, v celkové délce 220 metrů. Průjezd bude autům umožněn pouze ve směru z Třebíče. Do Třebíče se řidiči dostanou přes Petrůvky, Ostašov, Lipník, přes Dolní Vilémovice ke křižovatce se silnicí II/351, odtud do Třebíče a ulicí Spojovací k uzavřenému úseku.

Druhá etapa bude navazovat od 19. do 22. dubna úplnou uzavírkou téhož úseku. Navržená objízdná trasa povede pro osobní auta a auta do 7,5 tuny buď stejnou trasou jako v první etapě, nebo z Jaroměřic nad Rokytnou přes Boňov, Lipník a dále jako u první varianty. Vozidla o hmotnosti nad 7,5 tuny pojedou obousměrně od kruhového objezdu v Třebíči do Jaroměřic nad Rokytnou, přes Račice a Hrotovice ke křižovatce u Dalešic a po silnici II/351 do Třebíče a po ulici Spojovací k uzavřenému úseku.

Termíny i navržené objízdné trasy jsou ještě v jednání. O schválených trasách budeme s dostatečným předstihem informovat.

Zpět

Kontakt

Chybí vám zde nějaká informace? Dejte nám o tom vědět:

telefon: 568 896 170

Fotografie použita dle Creative Commons Infomastern  © 2019 Všechna práva vyhrazena.

Uzavírky Třebíč 2019