Komenského náměstím už projedete

02.11.2016 16:15

Silnice v Jihlavské bráně a na Komenského náměstí byly předány do užívání v plánovaném termínu. Jihlavská brána i silnice k Úřadu práce jepo dvouměsíčních úpravách průjezdná. Pokračovat budou práce na chodnících a veřejných prostranstvích.

Od 1. listopadu už není přístupný nájezd na parkoviště z hlavní silnice I/23. Řidiči musí znovu používat jediný nájezd i výjezd, který ústí na Komenského náměstí.

Rozsah díla při úpravách chodníků a veřejných prostranství byl v průběhu prací oproti původnímu zadání navýšen, nicméně termín 30. listopadu pro předání k užívání stále platí.

Pro chodce budou do doby dokončení všech prací určeny průchozí trasy. Stále se ale budou pohybovat na staveništi, proto prosíme, aby dbali zvýšené opatrnosti.

Od 1. listopadu od 6 hodin jsou také zrušeny náhradní zastávky MAD na ulici V. Nezvala. Provoz zastávek na Komenského náměstí je obnoven.

Ulice Spojenců je od začátku listopadu jednosměrná

Radnice reagovala na požadavky obyvatel ulice Spojenců, kteří si přáli ulici zjednosměrnit. Názor většiny následně radnice ověřila anketou, v níž obyvatelé ulice mohli svůj názor vyjádřit po celý květen letošního roku.

Zpět

Kontakt

Chybí vám zde nějaká informace? Dejte nám o tom vědět:

telefon: 568 896 170

Fotografie použita dle Creative Commons Infomastern  © 2019 Všechna práva vyhrazena.

Uzavírky Třebíč 2019