Dopravní omezení aktuálně

31.03.2016 09:20

V Terůvkách se bude kopat přípojka nízkého napětí

Odbor dopravy a komunálních služeb Městského úřadu v Třebíči upozorňuje, že v termínu od 4. do 8. dubna zde budou probíhat výkopové stavební práce pro přípojku nízkého napětí. Práce budou prováděny protlakem a to na pozemku parcelní číslo 536.

 

V židovské čtvrti bude lešení

Dále informujeme, že v židovské čtvrti, v ulici Leopolda Pokorného před domem 59/13 a na Tichém náměstí před domem č. 60/10 bude v termínu od 4. dubna do 4. června umístěno stavební lešení při rekonstrukci domu. Bezpečnost na silnici bude zajištěna, lešení bude opatřeno plachtou nebo sítí. Vstupy do přilehlých objektů a provozoven budou bez omezení.


Uzavírka v ulici Na Příkopech

V termínu od 12. do 25. dubna se bude provádět rekonstrukce povrchu silnice v ulici Na Příkopech, v úseku od křižovatky s ulicí Račerovickou po křižovatku s ulicí Novou. Práce budou probíhat ve dvou etapách. V první etapě od 12. do 23. dubna nebude provoz Městské autobusové dopravy změněn. Ve druhé etapě od 23. do 25. dubna budou autobusy MAD vedeny po náhradní trase. Pro auta bude v obou etapách nařízena objížďka ulicemi Račerovická, U Kuchyňky, Josefa Suka a Jindřichova.

 

V ulici Obránců míru budou probíhat výkopové práce

Od 16. do 18. dubna bude v ulici Obránců míru, v úseku mezi domy č. 454 a 1138, probíhat uložení kabelu nízkého napětí a s tím spojené výkopové a stavení práce. Během prvních dvou dnů bude silnice v daném úseku uzavřena, 18. dubna bude na ulici dopravní omezení při zachování jednoho jízdního pruhu. Výkop bude zabezpečen zábranami, přístup k bytům a provozovnám bude zajištěn po lávce se zábradlím. Svoz komunálního odpadu bude zajištěn dle harmonogramu.Zpět

Kontakt

Chybí vám zde nějaká informace? Dejte nám o tom vědět:

telefon: 568 896 170

Fotografie použita dle Creative Commons Infomastern  © 2019 Všechna práva vyhrazena.

Uzavírky Třebíč 2019