Dopravní informace

12.10.2017 09:30

Odbor dopravy a komunálních služeb Městského úřadu v Třebíči upozorňuje řidiče na nadcházející dopravní omezení.

  • Uzavírka železničního přejezdu v Sucheniově ulici

Správa železniční dopravní cesty bude v termínu od 16. října od 8 hodin do 18. října do 20 hodin opravovat odvodňovací zařízení na železničním přejezdu v ulici Sucheniova. V tomto termínu bude železniční přejezd uzavřen. Objízdná trasa pro řidiče ve směru Třebíč – Jihlava bude obousměrně přes Stařeč a Červenou Hospodu. Ve směru Třebíč – Telč bude objížďka obousměrně přes Stařeč a Čechočovice. Autobusová doprava bude jezdit přes Borovinu a po ulicích Řípovská, Revoluční a Pražská.

Uzavírka přejezdu se dotkne i Městské autobusové dopravy (MAD), konkrétně linek 1, 5, 14, 14x a 21. Zastávka MAD Sucheniova bude po dobu opravy zrušena. Jako náhradní bude Komenského náměstí v obou směrech. Dále budou zrušeny zastávky Revoluční, U Kapličky, Bartuškova – jako náhradní bude Borovina a BOPO. Objíždět se bude ulicí Koželužskou.

uzavírka přejezdu Sucheniova

  • Uzavírka a objížďka směrem na Valeč

V termínu od 16. do 22. října (maximálně 4 dny z uvedeného termínu) bude uzavřena silnice č. II/351, v úseku od křižovatky Dolní Vilémovice – Číměř, po konec opravovaného úseku před křižovatkou Plešice – Valeč. Celková délka uzavírky je přibližně 3,7 kilometru. Důvodem je akce Kraje Vysočina – rekonstrukce silnice II/351.

Objízdná trasa směrem od Třebíče je obousměrná od uzavřeného úseku přes Číměř do Vladislavy, Studence, Třesov, Stropešín a Dalešice. Směrem od Náměště nad Oslavou pojedou řidiči obousměrně po silnici II/399 do Třesova, Stropešína a Dalešic.

Při uzavírce průtahu obcí Třebenice je objížďka pro vozidla do 7,5 tuny po silnici III/35121 a III/35122 přes obec Plešice.

 

Zpět

Kontakt

Chybí vám zde nějaká informace? Dejte nám o tom vědět:

telefon: 568 896 170

Fotografie použita dle Creative Commons Infomastern  © 2019 Všechna práva vyhrazena.

Uzavírky Třebíč 2019