Aktuální dopravní omezení

10.10.2017 10:43

Odbor dopravy a komunálních služeb Městského úřadu v Třebíči upozorňuje řidiče na nadcházející uzavírky a omezení.

  • Uzavírka chodníku v Soukopově ulici

Až do konce října potrvá uzavírka chodníku v ulici Soukopova, před bývalou spořitelnou, z důvodu rekonstrukce chodníku a výkopových prací v rámci stavebních úprav polyfunkčního domu.

Soukopova

  • Omezení u zimního stadionu

Kvůli provádění výkopových a stavebních prací při realizaci teplovodní a optické přípojky budou omezení také v ulici Kateřiny z Valdštejna, u zimního stadionu. Úplná uzavírka schodiště a chodníku bude od 9. října do 17. listopadu a od 19. do 30. listopadu. V termínu od 17. do 19. listopadu uzavírka v místě únikového východu ze zimního stadionu nebude, provoz pro pěší bude v těchto dnech zcela obnoven. Překop silnice a dopravní omezení potrvá od 9. do 31. října.

Kateřiny z Valdštejna

  • Pokládání kabelů u Kuchyňky

Z důvodu položení kabelů vysokého a nízkého napětí bude od 17. do 22. října uzavřen chodník v ulici Račerovická, v termínu od 10. do 22. října částečně omezen provoz v ulicích Slunná a a Horácká a úplná uzavírka v ulici Lesní od 16. do 25. října. Délka uzavírky v ulici Lesní je přibližně 45 metrů, objížďka povede ulicemi Lípová, U Obůrky a Račerovická.

Slunná, Lesní, Račerovická

  • Oprava silnice u železničního přejezdu

V termínu od 11. října od 8 hodin do 12. října do 20 hodin bude úplně uzavřen úsek ulice Ruská, kvůli opravě povrchu silnice kolem železničního přejezdu. Délka uzavírky je asi 30 metrů, objížďka bude vedena ulicemi Zborovská – Heliadova, Ruská – Sokolská – Zborovská.

Ruská

  • Rekonstrukce domu na Karlově náměstí

Od 13. do 24. října bude na Karlově náměstí před domem č. p. 15/9 umístěn kvůli rekonstrukci domu kontejner a stavební lešení. V tomto termínu a místě dojde k omezení na chodníku a záboru parkovacích stání.

Karlovo náměstí

Zpět

Kontakt

Chybí vám zde nějaká informace? Dejte nám o tom vědět:

telefon: 568 896 170

Fotografie použita dle Creative Commons Infomastern  © 2019 Všechna práva vyhrazena.

Uzavírky Třebíč 2019