Aktuality: dopravní omezení od začátku září

30.08.2017 13:32

Odbor dopravy a komunálních služeb informuje o krátkodobých záborech a menších dopravních omezeních od začátku září v Třebíči.

  • Demoliční práce omezí chodce i dopravu

V rámci rekonstrukce katolického gymnázia dojde k demolici jedné z budov, které těsně sousedí s chodníkem v ulici Kateřiny z Valdštejna, na příjezdu k parkovišti za zimním stadionem. V období od 4. září do 31. října bude úplně uzavřen chodník v délce zhruba 80 m a dojde také k dopravnímu omezení na silnici. Jízdní pruh o šířce 3 metry zůstane zachován.

  • Oprava plynovodu

Na Sušilově ulici před domem č. 670/2 budou probíhat výkopové práce při opravě plynovodu. V termínu od 5. do 14. září zde bude úplně uzavřen chodník a na silnici dojde k omezení dopravy. Silnice zůstane v šířce 3 metrů průjezdná.

  • Koňský průvod

Dne 9. září od 9:30 do 12:00 hodin projde Třebíčí průvod koní v rámci akce XXVI. Chovatelský den. Akci pořádá Vyšší odborná škola a Střední škola veterinární, zemědělská a zdravotnická Třebíč. Trasa průvodu povede z parkoviště za zimním stadionem, ulicí Smila Osovského, Jejkovskou bránou na Karlovo náměstí. Po spodní straně obejde západní část kolem radnice a po horní straně dojde ke křižovatce s ulicí Přerovského, kde sejde na spodní část náměstí a Jejkovskou bránou se vrátí zpět na parkoviště na ulici Kateřiny z Valdštejna.

susilovakzv

Zpět

Kontakt

Chybí vám zde nějaká informace? Dejte nám o tom vědět:

telefon: 568 896 170

Fotografie použita dle Creative Commons Infomastern  © 2019 Všechna práva vyhrazena.

Uzavírky Třebíč 2019